Kaş – Sakal – Bıyık Ekimi


Kaş Ekimi

Kaş ekimi özellikle son yıllarda bayan ve baylar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir. Fue yönteminin uygulanarak işleme alınan kaş ekimi son derece kolay ve konforlu bir süreçtir.

Genellikle ense ve favorilerden alınan donör greftler, kaş kaybı yaşanan bölgeye uygun formda yerleştirilir. Estetik bir görünüme sahip olmak için bizlerle iletişime geçerek kaş ekim uygulaması yaptırabilirsiniz.

Sakal Ekimi

Erkeklerin yüzlerinde fark yaratmalarına neden olan ve erkek aksesuarı olarak da bilinen sakallar, genetik faktörlere ve hormonsal sebeplere dayalı olarak biçimsiz yada eksik şekilde çıkabilir.

Olumsuz bir görünüme neden olan bu durum için sakal ekimi işlemini tercih etmenizi öneririz.

Bıyık Ekimi

Bıyık ekimi, bıyıklarında seyreklik yaşayan ve dengesiz bir formda çıkan bıyıkların doğal ve olması gerektiği gibi bir görünüme sahip olması amacıyla uygulanmaktadır.

Yeterli seviyede çıkmayan kıllar, kişinin yaşamını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Estetik açıdan son derece önem verilen bıyık için, oldukça etkili bir yöntemdir bıyık ekimi.

Ortalama 2 – 3 saat süren bıyık ekimi işlemi lokal anestezi ile desteklenmektedir. Kişiler aynı gün günlük yaşantısına dönebilir.

Comments are disabled.